Alyan fabrika

Hakkımızda

Alyan Gıda, dünyanın pek çok noktasındaki tüketiciler için onların değişen tercihlerini ve gelişen zevklerini yakından takip ederek yepyeni ürün çeşitleri geliştirmektedir.

Alyan Gıda, dünyanın pek çok noktasındaki tüketiciler için onların değişen tercihlerini ve gelişen zevklerini yakından takip ederek yepyeni ürün çeşitleri geliştirmektedir. Lezzetinin ve güvenilir marka kimliğinin yanı sıra pozitif marka imajıyla da pazarın fark yaratan markalarını sunmaktadır.

Hendek Sakarya'daki 45 bin metrekare açık, 12 bin metrekare de kapalı alana sahip Avrupa standartlarındaki fabrikalarında Alyan, Volume ve Labanh markalarıyla üretim yapmaktadır. Ağırlıklı olarak ihracata yönelik üretim yapan Alyan Gıda; Alyan markasıyla Premium çikolata çeşitleri, Volume markası ile kek grubu ürünleri ve Labanh markası ile de Riyad’daki kendi bahçesinde hurma üretimi yapmaktadır.

Helal, ISO 22000, ISO 9001 belgelerinin yanı sıra BRC belgesine de sahip modern işletme tesislerinde beklentilerin üzerinde bir memnuniyet yaratan 200’e yakın ürün çeşidini Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesindeki tüketicilerin beğenisine sunan Alyan Gıda, yalnızca yüksek standartlarda malzemeler kullanarak ambalajından lezzetine yenilikçi ve fark yaratan ürünler sunmasıyla değil; premium segmentte değerlendirilen ürünlerinin ulaşılabilir olmasını sağlamasıyla da rağbet görmektedir

Alyan fabrika ürünler 1

Ürünlerinin satışa sunulduğu her ülkede kısa süre içerisinde en çok tercih edilen markalar arasına girmeyi başaran Alyan Gıda, bünyesinde bulundurduğu saygın profesyonel kadrosuyla global pazarda liderliği hedeflemiş öncü bir markadır. Modern işletmecilik anlayışıyla aralıksız gelişmeyi ve hep daha iyisine ulaşmayı ilke edinen Alyan Gıda, yenilikçiliği her zaman ön planda tutarak, kaliteden taviz vermeksizin yüzde 100 müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. Gıda güvenliği konusunda da öncü kimliğini koruyan marka, ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygun üretim yapmaktadır.

Alyan fabrika ürünler 2

Sektördeki iddiasını, 2025 yılına kadar girdiği pazarların en beğenilen markası olma hedefiyle tescilleyen Alyan Gıda, ürünlerini deneyen herkesin “Ne Tatlı” cümlesini kurması adına yüksek standartlarda, en iyi malzemelerden ve her türlü gıda güvenliği ve sağlığı kriterlerine uygun olarak üretip tüketiciyle buluşturduğu ürünleriyle “muhtemelen dünyanın en tatlı şekerleme şirketi” olduğunu global tüketiciye ispatlamak amacıyla faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Bunun için premium ürünler sunmasına rağmen sektörünün en ulaşabilir markası olmakta; ürünlerinin lezzeti kadar estetik açıdan da beğenilir olmasını sağlamakta kararlıdır. Deneyimli tüketiciler kadar yeni neslin beğeni ve tercihlerine uygun modaya uygun ürünler geliştirmeye devam eden Alyan Gıda, bugüne kadar oluşturduğu güvenilir ve saygın marka kimliğini sürdürmektedir.

Alyan Gıda, müşterilerinden çözüm ortaklarına, çalışanlarından bayilerine kadar her paydaşıyla birlikte gelişmekte; birlikte büyümekte ve tek bir aile olarak hareket etmektedir. Pozitif yaklaşımı yenilikçi tarzıyla beğenilmekte; ambalaj tasarımından oluşturduğu marka kimliğine kadar kadar pek çok özelliğiyle tüketicilere kendilerini iyi hissettirmektedir. Estetik ve lezzet açısından en iyisini sunması sayesinde girdiği pazarlarda hep öncü olmaktadır.

Alyan fabrika ürünler 3

Misyonumuz

“Ulaşılabilir Premium” marka olarak tutkumuzu B.E.S.T olarak tanımladığımız değerlerimize (Sevilen, Estetik, Çözüm üreteci ve Güvenilir) uygulayarak beklentilerin ötesinde lezzetli ürünler sunuyoruz.

Vizyonumuz

Beklentilerin ötesinde lezzetli ürünler sunan öncü bir isim olarak, 2025 yılına kadar stratejik pazarlarda en çok beğenilen ve takdir edilen “Ulaşılabilir Premium” markası olmak.

Mobil uygulamayı indirin

Özel fırsatlardan yararlanmak için mobil uygulamamızı indirin ve kayıt olun.

Kurumsal çözümler

Ürünlerimizi tüm Dünya'ya ulaştırırken, şirketinize özel projeler de geliştiriyoruz
Go to
e-bülten ikon

E-bülten

Alyan yeniliklerinden haberdar olun
Teşekkürler! Başvurunuz alındı.
Hata! Formu gönderirken bir şeyler ters gitti.
Alyan ürün katalogları

Kataloglar

Ürün kataloglarını indirin