Alyan Gıda İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Alyan Gıda, marka kimliği ve üretim politikalarındaki mükemmeliyetçi anlayışını insan kaynakları departmanında benimsediği ilkelerle de sürdürmektedir

Çalışanlarının her birinin katkılarıyla kolektif başarıya odaklanan firma, bu anlayış doğrultusunda çalışanlarının gelişimine önem verir ve hep birlikte büyümeye inanır. Çalışanların birlikte daha verimli olmaları ve büyük Alyan ailesinin çok önemli bir parçası olduklarını hissetmeleri için hem profesyonel hem de iç iletişim odaklı seminerler ve eğitimlerle sürekli gelişimi destekler. Hangi pozisyonda olursa olsun her bir çalışanının bünyesinde yer almaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir iş yeri oluşturma hedefiyle hareket eder.

Alyan Gıda, işe alım sürecinden itibaren adil ve şeffaf bir insan kaynakları politikası izler. Çalışanlarına kendi potansiyellerini ortaya koyma fırsatı verilen Alyan Gıda’da herkese söz hakkı verilir. Bu sayede markaya değer katan her çalışan, değer de görür. Alyan Gıda’nın geleceğine katkı sağlamak için bireysel olduğu kadar takım olarak da performansın artırılması yönünde güçlü ve etkili bir liderlik sergilenir. Alyan Gıda’nın marka kimliğinin, değerlerinin, ilkelerinin ve şirket kültürünün her bir çalışan tarafından benimsenerek başarılı ve verimli bir iş gücü kullanımı sağlanır. Mutlu çalışanların markaya sağlayacağı yüksek katkının bilinciyle sağlıklı, demokratik ve uyumlu bir çalışma ortamı oluşturulur.

Alyan Gıda Fabrika 1

Gelişen dünyanın global insan kaynakları anlayışına uygun olarak yeteneklerin keşfi ve geliştirilmesi önemsenir. Tüm çalışanlara mutlu olabilecekleri bir iş ortamı sunulur. Her bir çalışanını birincil ve en değerli iş ortağı olarak kabul eden şirket, çalışanlarının gereksinimlerini sürekli takip ederek söz konusu ihtiyaçlara hızla cevap vermeye odaklanır. Liyakate dayalı bir işe alım sürecini benimsemiş olan marka, işe alımın ardından da performansı ödüllendirir. Tamamen şeffaf ve adil işe alım ve terfi süreçlerinde modern değerlendirme ve ölçüm tekniklerinden yararlanılır.

İnsan Kaynakları Politikamızın Hedefi

İşe alımlar, Alyan Gıda’nın şirket değerlerini ve hedeflerini benimseyecek adaylar arasında yapılan detaylı incelemeler neticesinde gerçekleşir. Mevcut pozisyonlar için en uygun adayların seçilmesi hedeflenir.

Hem mavi yaka hem de beyaz yaka çalışanlar için mevcut rollerin gerçekleştirilmesindeki performanslar değerlendirilir, katma değer yaratmaya yönelik çalışmalarla Alyan Gıda bünyesindeki değerlerin elde tutulması ve gelişmesi sağlanır.Alyan Gıda, çalışan haklarına saygılı; verimli, sağlıklı bir çalışma ortamında eşit ilişkilere dayalı bir yönetim politikasına sahiptir. Çalışanlarında dürüstlük, insana ve çevreye saygı, güvenilirlik özelliklerine önem verir; şeffaflık, müşteri ve çalışan mutluluğu, mükemmeliyet ve rekabetçilik ilkelerini benimsemiştir. Çalışanlarının şirket ilkelerini ve değerlerini benimsemesini teşvik eder.

Alyan Gıda Personel
Bu seçkin ailenin bir üyesi olmak ister misiniz?
Go to

Mobil uygulamayı indirin

Özel fırsatlardan yararlanmak için mobil uygulamamızı indirin ve kayıt olun.

Kurumsal çözümler

Ürünlerimizi tüm Dünya'ya ulaştırırken, şirketinize özel projeler de geliştiriyoruz
Go to
e-bülten ikon

E-bülten

Alyan yeniliklerinden haberdar olun
Teşekkürler! Başvurunuz alındı.
Hata! Formu gönderirken bir şeyler ters gitti.
Alyan ürün katalogları

Kataloglar

Ürün kataloglarını indirin